top of page
DZIEŃ DOBRY !

Nazywam się Łukasz Ordynowski. Ukończyłem Wydział Medyczny Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie w 2006 roku. Przez kilka lat prowadziłem praktykę lekarską w Hiszpanii, następnie wróciłem do Polski, aby zacząć specjalizację.

Przez rok byłem rezydentem na Chirurgii Twarzowo Szczękowej, Onkologicznej

i Rekonstrukcyjnej w szpitalu im. Rydygiera w Krakowie, a następnie uzyskałem tytuł specjalisty Radiologii i Diagnostyki Obrazowej po pięciu latach specjalizacji w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie. 

Medycyna estetyczna nie jest specjalizacją, lecz umiejętnością zawodową, jaką lekarz zdobywa w trakcie kursów, praktyk oraz kongresów. Pierwsze kroki w tym temacie stawiałem w 2006 roku i rozpoczeły się one cyklem szkoleń z posługiwania się toksyna botulinową, kwasem hialuronowym oraz peelingami chemicznymi.  

Od tamtego czasu nieustannie staram się doszkalać, uczestniczę w kongresach, piszę artykuły oraz mam zaszczyt być szkoleniowcem z ramienia Lea Futur kwasu hialuronowego marki StylAge. Dodatkowo wraz z zaprzyjaźnionymi specjalistami prowadzimy akcję non-profit pomocy ludziom z deformacjami w obrębie twarzy.

Moja praca przynosi mi wiele satysfakcji. Staram się przywrócić odpowiednią rangę zabiegom medycyny estetycznej, która nie powinna kojarzyć się jedynie z celebrytami, lecz być częścią codziennej pielęgnacji i profilaktyki przeciwstarzeniowej. Najważniejsze jednak dla mnie są nie same zmarszczki, lecz utrzymanie prawidłowych proporcji twarzy oraz zadbanie o odpowiednie "wrażenie" jakie wywieramy na innych - dlatego tyle starań dokładam do tego, aby twarz wyglądała na promienną i wypoczętą, lecz nie odbiegała od naszych pierwotnych kształtów.   Zapraszam na konsultacje - razem możemy więcej !

fullsizeoutput_afb0.jpeg
fullsizeoutput_afb7.jpeg
fullsizeoutput_afb7.jpeg
KONTAKT

W kwestii konsultacji medycznych preferowany kontakt poprzez stronę Ordynowski Medycyna Estetyczna na FB lub Instagramie wraz z załączonym zdjęciem

ADRES

ORDYNOWSKI  MEDYCYNA  ESTETYCZNA

 

UL.  KROWODERSKICH  ZUCHÓW  16  LU.  6

31-272  KRAKÓW

TEL  (+48) 794 102 135 

KONTAKT

WIADOMOŚĆ WYSŁANA !

bottom of page