top of page
  • Zdjęcie autoraDr Łukasz Ordynowski

MEZOTERAPIA

Zaktualizowano: 4 paź 2018


KOKTAJLE BIOREWITALIZUJĄCE HISZPAŃSKIEJ MARKI RRS
Mezoterapia igłowa jest metodą pozwalającą na poprawę jakości  skóry dzięki zapewnieniu jej stymulacji mechanicznej (zadrażnienie igłą lub odpowiednim pistoletem) oraz zdeponowaniu śródskórnie odpowiedniego koktajlu zawierającego przede wszystkim mikroelementy, przeciwutleniacze oraz krótkołańcuchowy kwas hialuronowy tak, aby powstające komórki skóry miały najlepsze środowisko do wzrostu.

Ideą jest pobudzenie warstwy podstawnej w skórze właściwej, która jest "fabryką" dla nowych komórek, więc dostarczając w jej okolicę składników budulcowych liczymy na lepszą jakość powstających komórek.

kolejność czasowa - zdjęcie lewe dolne, prawe oraz górne.
Zmiany w jakości skóry w trakcie terapii

Proces odnowy skóry trwa 25-60 dni, dlatego zabiegi poprawiające jakość skóry nie dają efektu natychmiastowego, a wręcz odwrotnie - ponieważ głównym celem jest zastymulowanie - w pierwszych dniach mamy wrażenie pogorszenia ogólnego stanu skóry z powodu podrażnienia, wystąpienia zasinienia etc. Najlepiej nie planować ważnych wydarzeń od razu po zabiegu, po to, aby tkanka mogła się zregenerować.

Seria mezoterapii RRS pozwala na dobranie odpowiedniego preparatu do konkretnego problemu. Zabiegi należy powtarzać w seriach, zwykle co 3-6 tygodni. Chętnie wykonuję te zabiegi zgodnie z planem stworzonym dla każdego pacjęta, z częstotliwością jaka wydaje mi się dla niego najlepsza, zaczynając w miesiącach zmiejszonego nasłonecznienia (aby unikać przebarwień i przedłużonego gojenia), zakańczając w okresie kwietnia/maja.
Badania oraz działanie mogą Państwo obejrzeć pod tym linkiem

https://www.youtube.com/watch?v=ocxhxKE0jQ8


Więcej szczegółów znajdą Państwo pod adresem:

http://aestheticdermal.pl/rrs-ce-class-iii-injectable/

122 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page