Skip to main content

Kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy to substancja, która jest w dużej mierze obecna w ludzkiej skórze, jak również w tkankach, stawach, czy chrząstkach. Dlatego ten dostarczany z zewnątrz nie powoduje podrażnień i alergii. To właśnie kwas hialuronowy sprawia, że nasza cera jest jędrna, elastyczna i nawilżona. Z wiekiem jego ilość w organizmie maleje, w efekcie pojawiają się zmarszczki, a skóra staje się sucha i wiotka.

Kwas hialuronowy stosowany w postaci zabiegów na twarz to doskonałe sposób na pozbycie się oznak starzenia.

Zabiegi wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym daje szeroki wachlarz możliwości:

  • wypełnienie zmarszczek
  • modelowanie konturu twarzy
  • pobudzenie komórek do regeneracji
  • nawilżenie

PRZEBIEG ZABIEGU Z UŻYCIEM KWASU HIALURONOWEGO:

Każdy zabieg poprzedza konsultacja.

Po konsultacji, wyjaśnieniu szczegółów i jeśli nie występują przeciwwskazania można przejść do wykonywania zabiegu. Dobieram odpowiednią ilość oraz stężenie kwasu hialuronowego do efektów, które chcemy uzyskać. Procedura zajmuje maksymalnie pół godziny, a po jej wykonaniu można od razu wrócić do codziennych zajęć.

BOLESNOŚĆ:

Do zabiegu wykorzystuje się bardzo cienkie igły, które powodują minimalne odczucia bólowe. Na życzenie pacjenta możemy zastosować maść znieczulającą,

Dodatkowo większość preparatów zawiera substancję znieczulającą.

OBSZAR ZABIEGU;

Preparaty z kwasem hialuronowym zapewniają kompleksowe rozwiązania w celu korekcji drobnych, średnich i głębokich zmarszczek, bruzd i fałdów, jak również do poprawy konturów twarzy (nici hialuronowe, wolumetria) oraz powiększania i modelowania ust.

EFEKT ZABIEGU Z KWASEM HIALURONOWYM:

Zastosowanie kwasu hialuronowego w obrębie twarzy pozwala spłycić i wypełnić zmarszczki i bruzdy na twarzy, jak i pozbyć się tych mniejszych. Po zabiegu skóra stanie się zdecydowanie bardziej nawilżona, wyrównana, wyraźnie odmłodzona.

CENA: od 1200 zł

CZAS TRWANIA ZABIEGU: około 30 min

JAK CZĘSTO POWTARZAĆ:

  • efekt zabiegu utrzymuje się zwykle od 7 do 18 miesięcy, po tym czasie kwas hialuronowy ulega naturalnemu wchłonięciu (biodegradacji).