Skip to main content

KOKTAJLE BIOREWITALIZUJĄCE HISZPAŃSKIEJ MARKI RRS

Mezoterapia igłowa jest metodą pozwalającą na poprawę jakości skóry dzięki zapewnieniu jej stymulacji mechanicznej (zadrażnienie igłą lub odpowiednim pistoletem) oraz zdeponowaniu śródskórnie odpowiedniego koktajlu zawierającego przede wszystkim mikroelementy, przeciwutleniacze oraz krótkołańcuchowy kwas hialuronowy tak, aby powstające komórki skóry miały najlepsze środowisko do wzrostu.

Ideą jest pobudzenie warstwy podstawnej w skórze właściwej, która jest „fabryką” dla nowych komórek, więc dostarczając w jej okolicę składników budulcowych liczymy na lepszą jakość powstających komórek.


Zmiany w jakości skóry w trakcie terapii

Proces odnowy skóry trwa 25-60 dni, dlatego zabiegi poprawiające jakość skóry nie dają efektu natychmiastowego, a wręcz odwrotnie – ponieważ głównym celem jest zastymulowanie – w pierwszych dniach mamy wrażenie pogorszenia ogólnego stanu skóry z powodu podrażnienia, wystąpienia zasinienia etc. Najlepiej nie planować ważnych wydarzeń od razu po zabiegu, po to, aby tkanka mogła się zregenerować.

Seria mezoterapii RRS pozwala na dobranie odpowiedniego preparatu do konkretnego problemu. Zabiegi należy powtarzać w seriach, zwykle co 3-6 tygodni. Chętnie wykonuję te zabiegi zgodnie z planem stworzonym dla każdego pacjęta, z częstotliwością jaka wydaje mi się dla niego najlepsza, zaczynając w miesiącach zmiejszonego nasłonecznienia (aby unikać przebarwień i przedłużonego gojenia), zakańczając w okresie kwietnia/maja.

Badania oraz działanie mogą Państwo obejrzeć pod tym linkiem

Więcej szczegółów znajdą Państwo pod adresem:

http://aestheticdermal.pl/rrs-ce-class-iii-injectable/

y pierwszy krok”.

Leave a Reply